Akce

Další akce

Hledat

Portál Kudy z nudy

certifikáty

Menu

Napište nám

7 + 2

Turistika, akce a volný čas

 

 

Předprodej vstupenek

V našem informačním centru si můžete zakoupit vstupenky, které se prodávají přes následující vstupenkové portály:

  • TICKETPORTAL - http://www.ticketportal.cz
  • COLOSSEUM TICKET - http://colosseumticket.cz/cz/ 
  • KYJOVSKÁ VSTUPENKA – jedná se o vstupenky na akce, které se konají v Kyjově např. představení na Domě kultury, v kině Panorama, na letním kině atd. Tyto vstupenky si můžete také zakoupit online v síti TICKETPORTAL tak, že si do vyhledávače zadáte „Kyjovská vstupenka“.
    V infocentru je možné tyto vstupenky zaplatit sodexo poukázkami (konkrétně bonus pass, dárkový pass, flexi pass, fokus pass, relax pass).

 AKCE LOKÁLNÍHO CHARAKTERU

Můžete u nás zakoupit také vstupenky na různorodé akce konané na Kyjovsku či celém Slovácku. Přehled vstupenek, které jsou aktuálně k dostání v Informačním centru, najdete zde.

INFORMACE PRO ZPROSTŘEDKOVATELE VSTUPENEK NA AKCE LOKÁLNÍHO CHARAKTERU

Pořadatelé akcí mohou v informačním centru prodávat vstupenky na své akce na základě Smlouvy o distribuci vstupenek, v níž jsou stanoveny podmínky předprodeje. Pokud není konkrétní dohodou stanoveno jinak, informační centrum nabízí předprodej vstupenek za úplatu-provizi ve výši 5 % ceny vstupenky. Provize může být uplatňována snížením ceny vstupenky o 5 % nebo se uplatní v celkové výši po skončení předprodeje odečtením poměrné částky (5 %) od celkové tržby za prodané vstupenky.