Akce

Další akce

Hledat

certifikáty

nepřehlédněte

Turistický portál jižní Moravy

 

TOPlist

 

 

Galerie

Barevné léto s kyjovským íčkem 2017 Barevné léto s kyjovským íčkem 2017

Během celého léta se v atriu informačního centra konají různorodé kulturní akce pod názvem Barevné léto s kyjovským íčkem, které pro Vás připravilo naše informační centrum. V letošním roce se můžete těšit na tradiční výstavu sukulentů, divadlo pro děti a folklórní vystoupení. Na své si také přijdou nadšenci, kteří rádi poslouchají povídání o cestování či milovníci swingových tanců. Opět máte také možnost zúčastnit se komentované prohlídky města s průvodcem. Léto u nás bude opravdu barevné!

Menu

Napište nám

9 + 7

Upozornění pro klienty při vracení vstupenek v síti Ticketportal!

Vstupné se vrací v místě Smluvního prodejního místa, v němž byla vstupenka zakoupena! V případě úhrady vstupného prostřednictvím on-line platby, převodem na bankovní účet nebo vstupenek zakoupených na dobírku, zajišťuje vracení vstupného centrální kancelář IRSnet na adrese Politických vězňů 15, 110 00 Praha 1. Zákazník je při vracení vstupného povinen vrátit vydanou Vstupenku bez zbytečného odkladu obsluze Smluvního prodejního místa, jinak na adresu centrální kanceláře IRSnet CZ, s.r.o., Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00.

Více informací týkajících se Všeobecných a obchodních podmínek a reklamačního řádu sítě Ticketportal zde: http://www.ticketportal.cz/cms_detail.aspx?id=2881

 

partneři

Asociace turistických informačních center ČR

 

 

 

Jižní Morava

 

přidejte se k nám

Výsledek obrázku pro facebook

Předprodej vstupenek

TICKETPORTAL

Kyjovské informační centrum je jedním z prodejních míst mezinárodní rezervační a prodejní sítě Ticketportal, která působí kromě České republiky ještě na Slovensku, v Maďarsku a Polsku.

Na webovém portálu http://www.ticketportal.cz je prezentována široká nabídka vstupenek na akce kulturního, sportovního i jiného charakteru, ať už se jedná o hudební koncerty všech žánrů, divadelní představení či nejrůznější sportovní klání. Nyní máte možnost zakoupit tyto vstupenky přímo v místě Vašeho bydliště u nás v informačním centru.
 

COLOSSEUM TICKET

Jsme také jedním z prodejních míst rezervačního a prodejního systému Colosseum ticket.

Na webovém portálu http://colosseumticket.cz/cz/ je prezentována široká nabídka vstupenek na akce kulturní, sportovní i ostatní. Informační centrum města Kyjova vám exkluzivně nabízí on-line rezervaci i přímý prodej těchto vstupenek.
 

KYJOVSKÁ VSTUPENKA

V informačním centru máte také možnost využít nového prodejního systému na akce pořádané Městským kulturním střediskem Kyjov, včetně představení Kina Panorama. 

Vstupenky můžete zakoupit:

  • v pokladně DK: (PO,ST,ČT) 13:30–16:30, tel.: 518 612 378, 518 614 624, pokladna@mkskyjov.cz, www.dum-kultury-kyjov.cz.
  • v pokladně kina Panorama: předprodej a rezervace vstupenek vždy půl hodiny před začátkem prvního promítání a mezi promítáními. Tel.: 518 612 945 (pokladna), 518 612 010 (kancelář), kino@mkskyjov.cz.
  • v IC města Kyjova: říjen–květen (PO–PÁ) 9:00–17:00, (SO) 9:00–11:30, červen–září (PO–SO) 9:00–18:00, (NE) 13:00–17:00, tel: 518 323 484, 602 155 679, info@mukyjov.cz.
  • online v síti TICKETPORTAL – vstupenku si můžete online zarezervovat a poté zakoupit na jakémkoli místě prodeje Ticketportal, nebo přímo online zakoupit. www.ticketportal.cz → do vyhledávače „Kyjovská vstupenka“.

Organizátoři akcí, přes systém „Kyjovská vstupenka“ můžete prodávat vstupenky také na vaše akce.

!Novinka! Za akce konané na kulturním domě, letním kině nebo v kině můžete platit i sodexo poukázkami (konkrétně bonus pass, dárkový pass, flexi pass, fokus pass, relax pass).

AKCE LOKÁLNÍHO CHARAKTERU

Můžete u nás zakoupit také vstupenky na různorodé akce konané na Kyjovsku či celém Slovácku. Přehled vstupenek, které jsou aktuálně k dostání v Informačním centru najdete zde.

INFORMACE PRO ZPROSTŘEDKOVATELE VSTUPENEK NA AKCE LOKÁLNÍHO CHARAKTERU
Pořadatelé akcí mohou v informačním centru prodávat vstupenky na své akce na základě Smlouvy o distribuci vstupenek, v níž jsou stanoveny podmínky předprodeje. Pokud není konkrétní dohodou stanoveno jinak, informační centrum nabízí předprodej vstupenek za úplatu-provizi ve výši 5 % ceny vstupenky. Provize může být uplatňována snížením ceny vstupenky o 5 % nebo se uplatní v celkové výši po skončení předprodeje odečtením poměrné částky (5 %) od celkové tržby za prodané vstupenky.